Izabela Polinkiewicz
+ 48 662 072 540

Danuta Halasz
+ 48 604 206 825

Prowadzenie księgowości Poznań - skorzystaj z komfortu, jaki daje Ci profesjonalne prowadzenie księgowości - usługa świadczona przez doświadczoną firmę z Poznania. Oferujemy Ci pełen zakres wsparcia związanego z księgowością, w składzie którego znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twoja firma. Zajmujemy się zarówno regularnym prowadzeniem księgowości, załatwianiem wszelkich spraw urzędowych (w tym rozliczeń, niezbędnych podatków, jak i wielu innych). Do tego odpowiadamy za kwestie związane z podpisywaniem umów, wypłat wynagrodzeń, opłacania składek i podatków, a także wykonujemy szereg innych czynności o charakterze księgowym.

Prowadzenie księgowości w Poznaniu

Współpracując z nami masz 100-procentową pewność, że Twoja księgowość jest we właściwych rękach, a nad legalnością i poprawnością funkcjonowania Twojej firmy czuwają najlepsi specjaliści.

Mamy bardzo bogate doświadczenie księgowe, którego potwierdzeniem jest aż kilkanaście lat nieprzerwanej działalności w prowadzeniu księgowości, jak i dziesiątki do tej pory obsłużonych klientów. Swoje usługi z zakresu prowadzenia księgowości kierujemy do wszystkich klientów z Poznania oraz okolicznych miast.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.