Izabela Polinkiewicz
+ 48 662 072 540

Danuta Halasz
+ 48 604 206 825

Biuro księgowe Poznań - skorzystaj z profesjonalnego wsparcia biura księgowego zlokalizowanego w Poznaniu. Miej pewność, że Twoje sprawy związane z rozliczeniami, podatkami, jak i całą księgowością są w dobrych rękach. Z przyjemnością zajmiemy się opieką nad Twoją firmą tak, abyś Ty mógł zająć się tym, na czym znasz się najlepiej – wszystkie sprawy formalne pozostawiając nam.

Biuro księgowe w Poznaniu

Nasze biuro księgowe świadczymy kompleksowe usługi dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców z Poznania i jego okolic. Zajmujemy się kwestiami związanymi z zawieraniem oraz rozwiązywaniem umów, wypłatą wynagrodzeń, rozliczaniem faktur, wszelkimi płatnościami, a przede wszystkim sprawami urzędowymi. Odprowadzamy odpowiednie składki oraz regulujemy płatności związane z podatkami VAT, dochodowym i innymi.

Zyskaj pewność, że Twoja firma jest w rękach specjalistów, którzy odpowiednio się nią zaopiekują. Biuro księgowe Poznań czeka na Twój kontakt!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.